Nikfer bozdağ denizli acil yardım

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
murtaza
Ad Soyad: murtaza tokur
Aldığı Beğeni: 0 / 3
Pilot Menüsü: 

Mesaj #1 gönderen murtaza » 5 yıl 2 ay önce (26.01.2019, 11:20)

Herkese merhaba yarın bozdağa kayak için gideceğim acaba daha önce orada uçan var mı yani take off varmı yeni başlayan biri için uygun mu acil yardım lütfen :pls:

Kullanıcı avatarı
Human capital
Ad Soyad: İbrahim Coban
Aldığı Beğeni: 88 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen Human capital » 5 yıl 1 ay önce (27.01.2019, 23:18)

Murtaza kardes,
Boyle durumlarda en az birkac gun onceden yazman daha iyi olurdu. Ikinci soylemek istedigim ise ;baslangic seviyesinde iken sadece ve sadece ucusa
odaklanip hazirlanmak gerektigi.Yani kayak ve parasutu birlikte yapmayi birkac yil ertelemeni tavsiye ederim. Hele yabanci hic bilmedigin bir ucus alaninda ucus icin kendine cok zaman ayirman gerekiyor.Halen Bozdagda isen oranin ucus piri degerli insan ve fedakar Pilot Gurbuz Candemir,i sor herkes nerede oldugunu gosterir. Gurbuz, yolunu ve kalkis alanini kendi cebinden odeyerek yaptirdigi ucus alaninda duzenli olarak ucuyor.
Keyifli ucuslar ve iyi inisler dilerim.
Ibrahim

Son beğenen murtaza

Kullanıcı avatarı
murtaza
Ad Soyad: murtaza tokur
Aldığı Beğeni: 0 / 3
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen murtaza » 5 yıl 1 ay önce (01.02.2019, 17:42)

Human capital yazdı:Murtaza kardes,
Boyle durumlarda en az birkac gun onceden yazman daha iyi olurdu. Ikinci soylemek istedigim ise ;baslangic seviyesinde iken sadece ve sadece ucusa
odaklanip hazirlanmak gerektigi.Yani kayak ve parasutu birlikte yapmayi birkac yil ertelemeni tavsiye ederim. Hele yabanci hic bilmedigin bir ucus alaninda ucus icin kendine cok zaman ayirman gerekiyor.Halen Bozdagda isen oranin ucus piri degerli insan ve fedakar Pilot Gurbuz Candemir,i sor herkes nerede oldugunu gosterir. Gurbuz, yolunu ve kalkis alanini kendi cebinden odeyerek yaptirdigi ucus alaninda duzenli olarak ucuyor.
Keyifli ucuslar ve iyi inisler dilerim.
Ibrahim

şansıma gezi tipi yüzünden iptal oldu bidaha zaman bulup gidebilirmiyim bilmiyorum
ilgin için teşekürler