T.h.k. Şikayet

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ypt2011
Ad Soyad: Basak Bilgin
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

T.h.k. Şikayet

Mesaj #1 gönderen ypt2011 » 5 yıl 7 ay önce (07.08.2018, 07:54)

Atlayış yapmak için defalarca başvurduğumuz Türk Hava Kurumundan ilgisizliğinden şikayetciyiz. Bir türlü çıkmak bitmeyen kurslarla ilgili açıklama alamıyoruz. Oysa paraşütcülüğe başlamak için her yıl bizi kullanıyorlar. Bu durumlarımızı nereye şikayet edebiliriz? Abilerimizden ablalarimizdan tavsiyelerinizi söylerseniz seviniriz

Kullanıcı avatarı
anemon15
Ad Soyad: Muhammed Erşen
:
100+ Club
Pilot Menüsü: 

T.h.k. Şikayet

Mesaj #2 gönderen anemon15 » 5 yıl 7 ay önce (14.08.2018, 13:17)

eski thk personeli ve bölgelerde tecrübeli eğitmen hocalarımızdan ücretli kurs alarak beklememiş olursunuz, thk nın kendi içindeki ve imkanlarının kısıtlanması nedeniyle bir çok kurs ve etkinliklerini yapmakta sıkıntı çekiyor, benim nacizane tavsiyem bu yöndedir

Kullanıcı avatarı
armagan354
Ad Soyad: Armagan Yatagan
Pilot Menüsü: 

T.h.k. Şikayet

Mesaj #3 gönderen armagan354 » 5 yıl 6 ay önce (29.08.2018, 01:02)

Öncelikle merhaba.. THK hangi şubesine bağlısiniz? Hangi senelerde ne kadar faaliyete katıldıniz? Ne kadar süredir aktif Genç kanatsız? Bu gibi bilgileri paylasirsaniz hakkınızı aramaniza yardımcı olabiliriz. Elbette kurs imkanları sınırlı ve zor çıkıyor. Özellikle planör gibi bakımı onarımı ve uçuşu zaman alan araçları hemen hazır Edip kurs açmak zorlaşıyor. Üstelik boyle bir üslupla çokta yol katedeceginizi sanmıyorum.. Haksızlık görmüş olsanız dahi bu üslup sizi malesef kurtaramaz. Ayrıca bu postu açtığınız tarihte kurban derisi dönemi başlamamış bile. Profilinize baktığımda yanlizca böyle ithamlarda bulunmak için açıldığı çok net. Üstelik sadece 2/3 kurbanda deri topladiginiz için planör gibi bir kursun çıkması çok zor. Bana isim soy isim ve şubenizin adını gönderin. Bakalim. İnceletelim. Ne kadar fitre zarfı ne kadar kurban. Derisi ve ne kadar faaliyette bulunmussunuz bir sorgulatalim. Dilerseniz kursa gidenlerinde puanlamalarini karşılaştıralım.

Son beğenen Misoskian