İzmir Bayraklı Melez' de kayıp sırt çantası ve içindekiler; Satıldı

Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ilkeryldz
Ad Soyad: ilker yıldız
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

İzmir Bayraklı Melez' de kayıp sırt çantası ve içindekiler;  Satıldı

Mesaj #1 gönderen ilkeryldz » 6 yıl 11 ay önce (16.04.2017, 01:09)

Kaybolan ;Resimde görülen yeşil decathlondan alınan çanta ve içindekiler; (Çantanın rengi güneşten dolayı kısmen solmuştu)

-Telefonum , Cüzdanım-kimliklerim cebimde olduğu için kurtuldu.

Çanta içerisinde detayını hatırlayabildiklerim ;

-Yarım litrelik metal termos-bir kaçtane karton bardak.
-10400 lük xiaomi powerbank-(kısa bir sarj kablosu ile beraber)
-Sustalı hafif çelik bir bıçak.(Geyik desenli ve Ucu kırık)
-Bir anahtarlık-(üzerinde 3 tane önemli anahtar vardı)
-Kutusunun içerisinde samsung kulaklık
-Sarı eldivenler
.
.
.

-Başka ne koyduğumu hatırlamıyorum.Uzun süredir boşaltmamıştım.İhtiyacım olan şeyler hep çantada olurdu.

Olayın detayı;
Bugün (16/04/2017) de yerçalışması sonrası kanat çantası ve sırt çantasını malzemelerimizin olduğu yere bıraktım.Tam arabaya gidecekken bir an arkadaşlara selam vermek için çantamın başından ayrıldım.(Benim iki çantamdan başka kimsenin eşyası kalmamıştı zaten)
Döndüğümde kanat çantasını sırtıma takıp arabaya gittim.Sırt çantamın yanımda olmadığını 10 dakka sonra arabadan inerken farkettik.
Arkadaşları aradık ancak onlar da alanda bulamadılar.Zaten kimse de kalmamış oralarda.

Açıkçası son anı tam olarak anımsayamıyorum.Sırt çantamı toparladım ve kanat çantasın yanına koyduğumu biliyorum.Arkadaşım da şahittir.Ancak arabaya giderken sırt çantasını da elime alıp almadığımdan -Belki arabaya koyarken düşürmüş olabilirim- emin değilim.Orda unutmuş olsaydım ayrılırken gözle kontrol ettiğimde bir malzemenin kalmış olduğunu farkederdim diye düşünüyorum. vs..

Belki piknikçi birileri görmüştür-unutulmuş diye- yanına almıştır.Ya karakola bırakır yada paraşütçülerin unutmuş olduğunu düşünerek birilerine ulaştırır diye umuyorum.
--------------------
Yarın Bayraklı karakoluna uğrayacağım ancak bu içerikte bir çantadan duyum alırsanız bilginiz olsun.Maddi bir değerleri yok.Ama anahtarlar çok önemlidir.Bulmam gerekiyor.
---------
Dosya ekleri
çanta-yeşil.jpg