Akşehir XC Open 2023

Yarışma duyuruları , sonuçları.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
anadolukartalı
Mesajlar: 79
Kayıt: 03.12.2008, 19:01
Ad Soyad: Hüdaverdi Bozdağ
Şehir: Akşehir
Aldığı Beğeni: 12 / 0
Pilot Menüsü: 

Akşehir XC Open 2023

Mesaj #1 gönderen anadolukartalı » 1 yıl 1 hafta önce (08.07.2023, 12:49)

Merhabalar herkese,

Akşehir XC Open yarışmamızın 10. yılında sizleri Akşehir XC Open Eğitim ve Mesafe Yarışmamız için Akşehir'e davet ediyoruz.

18-20 Ağustos tarihlerinde yapılacak yarışmamız, her zamanki gibi Akşehir Ekrem Çavdar pistimiz kullanılarak 1 günü antrenman kalan 2 günü task şeklinde yapılacaktır.

Yarışmamızın amacı yamaç paraşütü mesafe yarışmalarına katılacak seviyeye gelmiş pilotların Race To Goal yarışma formatını öğrenmeleri amacı ile güvenli bir organizasyon ortamı yaratmaktır.

Yarışmamızda katılım kriteri olarak katılımcılar için P3 sertifikasına sahip olmak, S.I.V ve Termik eğitimlerini tamamlamış olma şartı aranmaktadır. İlaveten yarışmamızda 2023 THSF sporcu lisanslarınız olması zorunludur.

Yarışmamızın Organizatörü olarak her sene olduğu gibi bendeniz Hüdaverdi BOZDAĞ, Yarışma Direktörümüz olarak Türkiye’de bir Yamaç Paraşütü Fenomeni olan Abdullah Yıldız, Airtribune işlemlerinden sorumlu olarak uzun zamandır Akşehir organizasyonun ana parçalarından olan Kıvılcım KORKMAZ ekibi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Ücretlerimizden bahsetmek gerekirse Akşehir'e enflasyonun uğramadığını belirtmek isteriz. Geçen seneki fiyatlarla aynı olmak üzere öğrenci 500TL ve Sivil Yarışmacılar için 750TL fiyatını sağlayabildik. Yine bu uygun fiyatları sağlayabilmemize destek olarak başta Akşehir Belediyemiz ve diğer tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz. Yarışma ücretine bu senede her zaman olduğu gibi öğrenci yurdunda konaklama dahildir. Konaklayacağımız yurt olarak önceki senelerde kaldığımız merkezdeki Ayşen Özyeğin Öğrenci yurdunu kullanacağız.

Yarışmacı kontenjanımız 100 kişidir. Ücretini önce yatıran ve şartları sağlayan pilotlar kesin kayıt yaptırmış sayılacaktır.

Airtribune adresimiz https://airtribune.com/aksehir2023 olarak önümüzdeki günler içerisinde kayıt alımına açık durumdadır. Airtribune sisteminden yarışmacı kaydınızı yapıp ödemenizi de aşağıdaki banka hesabına gönderdiğiniz vakit kesin kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır. Lütfen Airtribune sistemimizdeki yarışma açıklama ve detaylarını dikkatlice okuyunuz.

Ücretlerini yatıracağınız banka hesap bilgileri aşağıdadır. Lütfen ücretlerinizi yollarken açıklama kısmına İSİM – SOYİSİM olarak bilgilerinizi ekleyin.

Banka hesabı
Akbank Akşehir Şubesi, Şube Kodu 040
Hesap Numarası: 101040
IBAN : TR 710004600040888000101040
Hesap Sahibi: Hüdaverdi BOZDAĞ

Yarışma ücretlerine; Konaklama, Tepeye Ulaşım, Toplama Hizmetleri, Yarışma Tişörtü ve Öğle Kumanyası Dahildir.

Bana ulaşmak istediğiniz durumlar için;
T.H.K.Akşehir Sportif Havacılık Kulübü
Hüdaverdi BOZDAĞ
[email protected]
0 555 622 42 42

Akşehir'de görüşmek üzere.

Son beğenen alp78