THSF Y.Eğitmenlik kursu 2. aşama duyurusu...

Türkiye Hava Sporları Federasyonu hakkında haberler, tartışmalar, bilgiler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
marulcuk
Ad Soyad: Ümit Aydemir
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 0 / 1
Pilot Menüsü: 

THSF Y.Eğitmenlik kursu 2. aşama duyurusu...

Mesaj #1 gönderen marulcuk » 1 on yıl 1 yıl önce (22.03.2013, 17:42)

Merhabalar ,

THSF Y.egitmenlik kursu 2. aşaması, daha önceden de duyurulduğu gibi 25 Mart 2013 pazartesi gün başlayacaktır.

Kursa gelirken yanınızda kişisel uçuş malzemelerinizi getirmeniz gerekmektedir. Meteorolojik şartlar izin verirse uygulama yapılması planlanmaktadır. Eksiksiz malzemeyle katılmanız gerekmektedir , bildiğiniz üzere TFSH bünyesinde eksiklerinizi tamamlayabileceğimiz bir malzeme grubu mevcut değildir.

Beni arayan ve başka şehirden geleceğim , sipariş verdim ama kanadım gelmedi vs. sorunları olan bazı arkadaşlarıma İrtifa Hava Sporları eğitim malzemelerinden verebileceğimi söyledim ve elimdeki 5 takım malzeme an itibariyle bitmiştir , nasılsa alırım ümit’den paraşüt diye düşünen arkadaşlarım varsa bilgilendireyim de sonra biz sana güvendiydik demeyin

Resmi açıklama web sayfasından bugün yapılacaktır , bazı teknik sorunlar var diye burdan da yazayım dedim...duyanlar diğer arkadaşlarına da iletirse sevinirim...

Kullanıcı avatarı
u7kuu
Ad Soyad: Utku Özten
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen u7kuu » 1 on yıl 1 yıl önce (23.03.2013, 11:57)

THSF den okul için izin belgesi almamız mümkün mü ? devamsızlık sorun yaratcak gibi duruyor. 8)

Kullanıcı avatarı
marulcuk
Ad Soyad: Ümit Aydemir
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 0 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen marulcuk » 1 on yıl 1 yıl önce (23.03.2013, 13:47)

resmi bir izin yazısı almanız benim bilgiğim kadarıyla mümkün değil , ama hocalarımı , danışmanımı elimde bi kağıt olsa kandırabilirim diyosan , ulustaki binaya gidip şu-şu tarihler arasında kurs vardır , bu adamda bu kursta kursiyerdir tadında bi kağıt alman mümkün olabilir...