Etkinlik Takviminin aktif kullanılması

Forum Hakkındaki yazıları , önerilerinizi , şikayetlerinizi buraya yazabilir ve forumdaki yenilikleri buradan öğrenebilirsiniz. Forum u kullanmak hakkında destek alabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Etkinlik Takviminin aktif kullanılması

Mesaj #1 gönderen PaRaDoX » 1 on yıl 7 yıl önce (29.04.2006, 21:44)

Etkinlik Takvimimiz yayına girmiştir , vatana millete hayırlı olsun :)

Sol Menüde etkinlik takvimi linkini kullanarak takvime gözatabilirsiniz.

Takvimde ; geçmiş , gelecek ve tüm etkinlikler farklı bölümler altında listelenebilmekte. Ben bazı etkinlikleri girdim. Etkinlikler hakkında elimde bilgi lmadığı için sadece isim ve tarih olarak girişleri yaptım. Yeni etkinlik ekleyen kişiler etkinlik hakkında detaylıca bilgi girebilirler.

Siteye üye olan kişilerde "Etklinlik Ekle" linki ile eklemek istedikleri etkinlikleri girebilirler.

Etkinlik takvimi fikrini veren Semiha ablaya da teşekkürü bir borç biliriz :)

Yakında bir kaç yenilik daha olacak , bizi izlemeye devam edin :)
En son PaRaDoX tarafından 25.10.2008, 00:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ORKO
Ad Soyad: Mehmet Gönüllü
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen ORKO » 1 on yıl 7 yıl önce (29.04.2006, 22:19)

çok çok güzel. :) fazla söze gerek yok sanırım.

etkinlik takviminin ilerki yıllarda dopdolu olması, ve bu sporun türkiye çapında korkunç yayılması dileğiyle...

Kullanıcı avatarı
SEMİHA
Ad Soyad: Semiha Dinçel
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen SEMİHA » 1 on yıl 7 yıl önce (01.05.2006, 15:53)

Merhaba;
Süper olmuş ... :D Güzel bir kaynak sağladınız bize.Ellerinize sağlık.
Yenilikleri Dört gözle bekliyoruz..

Kullanıcı avatarı
SkyCloud
Ad Soyad: Akin Gokbulut
:
Moderatör Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 20 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen SkyCloud » 1 on yıl 5 yıl önce (23.10.2008, 21:20)

Etkinlik Takviminin verimli ve isimize yarar olmasi iicin aktif olarak kullanilmaya baslanmasi gerekiyor.
Ayrica buyuk bir eksiklik olarak karsimiza cikan tarih belirleme, belirlenen tarihlerin birbiriyle cakismasi, organizatorler arasi iletisimin saglanmasi ve tum pilotlarin etkinlik tarihlerinden haberdar olup zamanlarini planlamalari ilk asamada isimize yarayacak seyler olacaktir.
Herkesi ozellikle tum organizatorleri 'Etkinlik Takvimi' ni kullanmaya davet ediyorum. Planlanan ve/veya kesinlesen tarihleri girmelerini rica ediyorum.

http://www.ypforum.com/cal_lite.php?mode=View_All
En son SkyCloud tarafından 13.01.2009, 16:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
SkyCloud
:
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen SkyCloud » 1 on yıl 5 yıl önce (05.11.2008, 17:22)

Bu sene basinda bazi organizator arkadaslar tarih cakismalarindan dolayi bir hayli zorlanmışlardı hatırladığım kadarıyla.

2009 yılına ait senlik, festival veya yarışma tarihlerinin bir an once yani simdilerde belirlenmesi / ayarlanması / baglantılarının yapılması gerekiyor.

Organizatorlerin bu konuda bolgesel ve sponsor calismalarini sonlandırarak tarihlerini kesinlestirmeleri ve etkinliklerini duyurmaları gerekmektedir.

Eger yine son dakikaya yani Subat-Mart-Nisan-Mayıs aylarına birakilirsa yine ayni üzüntü ve hayal kırıklıklarının 2009 yılında da yasanmasi kuvvetle muhtemel olacaktır.

Ulkemizde gelisen YP ve artan sporcu sayısı ve ucusların ulke geneline yayılmış olması nedeniyle her halikarda bazı senlik ve festivallerin birbiriyle veya yarismalar ile cakismasi kacinilmazdir. Bu herseyin sonu degildir ve aslinda iyi bir gostergedir.

Baki kalan bu kubbede hos bir seda imis megerse :
Eskiden sezon acilisi icin sene başında sadece 19 Mayıs Abant Senligini yapardik. Simdilerde ise uygun tarih bulmak aslanın agzında.

Kullanıcı avatarı
kenancifci
Ad Soyad: Kenan Çifci
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen kenancifci » 1 on yıl 5 yıl önce (05.11.2008, 22:49)

merhaba
akın abi sana katılıyorum. sayenizde büyük bir problem ortadan kalkmış oluyor. yp ekip işidir siz baslattınız biz devam ettirmeliyiz. zira aynı tarihe denk gelen ve bizleri bizden uzaklastıran senlik aksaklıkları yasanmayacak. herkese kazasız uçuşlar
gürhavk kenan cifci

Kullanıcı avatarı
SkyCloud
:
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen SkyCloud » 1 on yıl 5 yıl önce (13.01.2009, 16:47)

Etkinlik takvimi tum yarisma / festival / senlik organizatorlerimizden ilgi ve alaka bekliyor. Planlama şart.

Kullanıcı avatarı
skydiver
Ad Soyad: Volkan Şekerci
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen skydiver » 1 on yıl 5 yıl önce (20.01.2009, 16:12)

Farklı platformlarda, farklı methodlarla aktivite takvimi çıkartmak yerine (mail atın biz yapalım, buraya yazın, şuraya yazın gibi yöntemler), herkesin günü geldiğinde duyurusunu yaptığı YP Forum'da, eldeki bu imkanı kullanarak düzenli bir etkinlik takvimi oluşturulması hem sağlıklı hem de derli toplu olacak diye düşünüyorum.

Yaşanan üst üste festival organize etme olaylarının da bir nebze azaltılması bir kenara, sponsor arayanların karşılarındaki firma yetkililerine bu gibi istatistikleri vermesi her zaman daha etkili (çok kez yaşadığım için biliyorum) olacak.

Lütfen biraz daha çaba ve hareket...