Adana Havacılık Kulübü - Güner AKKAYA Bir Türlü Ödeme Yapmıyor

Havacılık hakkında sohbetler,geyikler...

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
Crosswind
Ad Soyad: Sadullah NACAR
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #1 gönderen Crosswind » 4 yıl 11 ay önce (25.04.2019, 21:14)

Merhabalar, bu tarihten yaklaşık 4 ay kadar önce Güner AKKAYA bey benden 3 adet telsiz istedi ve Adana havacılık kulübü adresine gönderdim. O günlerde ödemesini yaptı. Yaklaşık 15 gün kadar sonra 3 adet daha istedi ve yine gönderdim. Bunları satınca göndereceğini söylemişti ve öyle anlaşmıştık. Yaklaşık 2 ay kadar sonra aradım cevap yok. Olabilir, meşguldür. Mesaj ile unuttuğunu belirtti. Tamam dedim. Yaklaşık 1 ay sonra aradım cevap yok. Olabilir, meşguldür. Mesaj ile projeler yaptıklarını, belediyenin seçimden önce kendilerine ödeme yapmadıklarını belirtti. Tamam dedim. 1 Hafta kadar önce malzeme alacağımı, paraya sıkıştığımı yazdım. Unuttuğunu yazdı. Bu gün "ben sizden ümidi kestim hocam. Yp foruma konu açıyorum. Yanlış bir şey yazarsam düzeltin. Kalın sağlıcakla." yazdım. 2 kez aradı, ben açmadım. Tam olarak 10 adet mesaj yazmış yarın sabah 10:00'a kadar paramın benim belirtmiş olduğum iban numarasına yatırılmış olacağına dair. Cevap vermedim.
540 TL. büyük bir para değil, ama biri bana paraya sıkıştığını söylüyorsa bu camiada biraz da fazla göndereyim derim ben. O para o kişiye ilaç gibi gelecektir muhtemelen. Yine de Allah herkesten razı olsun. Eğer bu konuyu okursa ve yanlışım varsa düzeltebilir. Ama o parayı istemiyorum artık. İlla gönderirim diyorsa da herhangi bir çöpe atabilir. Gereği kalmadı artık. Ha bu arada bu konuyu açmam ne kadar yerinde olur diye sürekli alışveriş yaptığım bir hocama danıştım. Kendisinin ilişiğini kestiğini, benim canımın yandıysa ne gerekiyorsa onu yapmamı gerektiğini belirtti. Herkese iyi günler, iyi uçuşlar ve ekmek parası kazanmaya çalışanlara bol kazançlar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
ustunh
Ad Soyad: Halil Üstün
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 13 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen ustunh » 4 yıl 10 ay önce (13.05.2019, 12:24)

Şaşırdık mı? Hayır...