Dünya Standartlarının Üstünde Sportif Altyapı Profesyonel Kadro

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
FARUK_KON
Mesajlar: 8
Kayıt: 15.08.2011, 01:20
Ad Soyad: Faruk Konuk
Şehir: Aydın
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Dünya Standartlarının Üstünde Sportif Altyapı Profesyonel Kadro

Mesaj #1 gönderen FARUK_KON » 1 yıl 2 ay önce (16.03.2023, 00:06)

Fethiye Ölüdeniz'de tandem yamaç paraşütü firmalarının arasında hizmet kalitesiyle lider konum da olan dünya standartlarının üzerinde profesyonel kadrosu, saygın pilotları olan güvenliği ön planda tutan FLYLİBERTY firmasıyız.

Mükemmelliyetçi ve kendini bu işe adamış tüm müşterilerine aynı hassasiyetle hizmet veren bir ekibimiz var, hizmet kalitemizin sırrı tüm çalışanlar aslında şirket ortağı bu sayede rahat bir şekilde memnuniyet garantisi verebiliyoruz. Yıllarca sportif olarak uçuş yapan yamaç paraşütü sporuna gönül veren gökyüzüne aşık uzun yıllara dayalı dostluğu olan bir ekibiz bu ayrıcalık bize alt yapısı sağlam, bilgi birikimi sayesinde havayı analiz etme, güvenliği ön planda tutma ve size akıcı dolu dolu bir brifing verme ayrıcalığı sağlıyor.

Markamız uluslararası memnuniyet sağlamaktadır. Misafirlerimiz dünyanın dört bir yanından bizlere ulaşıp ve memnuniyetini farklı platformlarda paylaşarak bizi tavsiye etmektedir. Değerli misafirlerimiz bir gün Ölüdeniz de yamaç paraşütü yapmayı düşünürseniz bizi bütün yorum platformlarından araştırın, şimdiye kadar hiç bir misafirimiz memnuniyetsiz ya da mutsuz ayrılmadı bu bizim en önemli misyonumuzdur. https://tatilaktiviteleri.com/