Ayrıcalıklı Bir Ölüdeniz Yamaç Paraşütü İçin Fly Liberty

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
creym
Mesajlar: 62
Kayıt: 26.08.2011, 22:07
Ad Soyad: Kerem Alkan
Şehir: Sakarya
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Ayrıcalıklı Bir Ölüdeniz Yamaç Paraşütü İçin Fly Liberty

Mesaj #1 gönderen creym » 1 yıl 3 ay önce (27.02.2023, 13:09)

4 Arkadaş tarafından işletilen Fly Liberty, siz ve değerli arkadaşlarınız için en ayrıcalıklı Ölüdeniz tandem yamaç paraşütü hizmeti sağlamaktadır.
Öncelikle şunun sözünü verebiliz, en iyi tandem uçuş deneyimini yaşatacağız. Ticari hırslardan öte sportif hisler ile dolu olan ekibimiz koşuşturmadan uzak bir deneyim vadediyor.
Sizi bekleyen farklı uygulamalar:https://www.flyliberty.com.tr/hakkimizda/
Sıradan bir Babadağ yamaç paraşütü uçuşu 25 dakika sürmektedir, dileyen misafirlerimiz için hava şartlarının da uygun olması şartı ile: +15 dakika kadar uzatabiliyoruz.
Aileniz yada arkadaşlarınız ile geldiğiniz de, sizleri birbirinizden ayırmıyoruz, hazırlanma aşamaları dahil tüm süreci anı paylaşıyorsunuz. Havdayken paraşütleriniz yan yana uçuyor, kanatlarınıza dokunabiliyorsunuz.
Doğum günü, evlilik teklifi gibi bir çok özel ana heyecan katıyoruz, havada pasta kesme, yüzük verme gibi bir çok şaşkınlık verici etkinlikler bizler için kolay uygulamalar.
Ve tabiki istemeniz durumunda dilediğiniz kadar aksiyon manevraları sizleri bekliyor.

Websitemiz: https://www.flyliberty.com.tr