Yamaç Paraşütü Uçuş Okulu

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
Burhanfelek
Ad Soyad: Burhan felek
Aldığı Beğeni: 3 / 3
Pilot Menüsü: 

Mesaj #1 gönderen Burhanfelek » 2 yıl 1 ay önce (14.02.2022, 17:37)

Firmamız 2016 yılında İstanbul’un Çatalaca ilçesinde İnter Paraşüt ismi ile kurulmuş olup; Yamaç Paraşütü eğitim faliyetleri ve yamaç paraşütü ekipmanları satışı yapmaktadır. sektörün en eski firmalarından biridir. Kurucularımız Burhan Felek ve Gizem Aydoğan yamaç paraşütü sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile yüksek teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek yamaç paraşütü sektörünün her alanına hitap eden malzemeler ithal etmiş ve yamaç paraşütü malzeme imaltına başlamıştır. 2021 yılında Ypmağaza.com’u kurarak ülkemizde sektörün önünü açarak hızla yükselişe geçmiştir.

Başlarda sadece Türkiyeye hizmet veren firmamız günümüzde KKTC , Almanya, Belçika , Polonya , Ispanya ,Bulgaristan , Rusya, Ukrayna, Azerbaycan’a yerli üretim yamaç paraşütü ekipmanlarının satışını yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

.

Firmamızın diğer önemli bir özelliğide firmaların ihtiyacı olan ancak bulamadıkları yaptırtamadıkları ürünleri dizayn ederek geliştirerek firmalara destek vermesidir.

Kurulduğu günden bu yana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız 2016 yılından beri Türkiyede en ekonomik şekilde yamaç paraşütü malzeme satışlarını yapmıştır. Ve bir çok yamaç paraşütü markasını ülkemize getirmiştir.

Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleride bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz

SAYGILARIMLA

Yp Mağaza Ekibi

www.yamacparasutuegitimi.net
www.ypmgaza.com
www.aktivitepark.com
www.interparasut.com

Son beğenen bulobey

Kullanıcı avatarı
muratokay
Ad Soyad: Murat Okay
Aldığı Beğeni: 2 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen muratokay » 9 ay 3 hafta önce (06.06.2023, 19:51)

Burhan hocam,
Size başka yollardan ulaşamadığım için (!) buraya da yazıyorum. Lütfen bana geri dönüş yapar mısınız

Murat Okay
Ordu