Öneri ve Eleştiri Bekliyorum -yamasut.net

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
okanyyurt
Ad Soyad: O. Okan Yeşilyurt
Aldığı Beğeni: 8 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #1 gönderen okanyyurt » 4 yıl 4 ay önce (30.10.2019, 14:00)

Merhabalar,

Belki bilenleriniz vardır Türkiye'deki take offları ve windfinder verilerini gösteren, 5 yıllı aşkın bir sitem var http://www.yamasut.net Siteyi tek başıma kendi imkanlarımla vakit buldukça bu hale getirebildim fakat yeterince olumlu ya da olumsuz geri dönüş alamıyorum. Bir şekilde trafik var fakat işe yarayıp yaramadığı konusunda hiç geri dönüş yok. Boşa mı emek harcıyorum acaba, benim göremediğim bir problem mi var yoksa diye endişeye kapıldım. Acaba öneride bulunabilir misiniz?

Herkese Güvenli Uçuşlar,
Okan.

Son beğenen akutrup

Kullanıcı avatarı
BerkhanB
Ad Soyad: Berkhan Bayraktar
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 18 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen BerkhanB » 4 yıl 4 ay önce (31.10.2019, 15:20)

Merhaba hocam,

Sitenizi spora başladığım yıllarda görmüş ve çok beğenmiştim. Paraglidingmap ve Paraglidingearth'e bence çok güzel bir alternatif olmuş. İlk gördüğüm yıllarda çok güzel işlerken daha sonra sitenin bir ara tamamen çalışmadığını gördüğüm için siteye bakmayı bırakmıştım. Bu süre içinde ara ara tekrar girdiğimde sitenin çalışsa bile çok kasarak çalıştığını gördüğüm için siteyi kullanmıyorum. Şimdi tekrar kontrol ettiğimde haritanın düzgün çalıştığını ama kalkış alanlarına tıkladığımda yine ilgili bölgenin bilgilerinin çok uzun sürede yüklendiğini görüyorum. Aslında bu sorun olmasa bence yukarıda saydığım sitelere çok güzel bir alternatif olmuş.

Kullanıcı avatarı
okanyyurt
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen okanyyurt » 4 yıl 4 ay önce (02.11.2019, 10:38)

BerkhanB yazdı:Merhaba hocam,

Sitenizi spora başladığım yıllarda görmüş ve çok beğenmiştim. Paraglidingmap ve Paraglidingearth'e bence çok güzel bir alternatif olmuş. İlk gördüğüm yıllarda çok güzel işlerken daha sonra sitenin bir ara tamamen çalışmadığını gördüğüm için siteye bakmayı bırakmıştım. Bu süre içinde ara ara tekrar girdiğimde sitenin çalışsa bile çok kasarak çalıştığını gördüğüm için siteyi kullanmıyorum. Şimdi tekrar kontrol ettiğimde haritanın düzgün çalıştığını ama kalkış alanlarına tıkladığımda yine ilgili bölgenin bilgilerinin çok uzun sürede yüklendiğini görüyorum. Aslında bu sorun olmasa bence yukarıda saydığım sitelere çok güzel bir alternatif olmuş.

Hocam,

Yorumun için çok teşekkürler. Durumu şu şekilde açıklamak istiyorum;

Siteyi ilk kurduğum zaman tutacağını düşünerek ve büyük bir hevesle hostingde güçlü ve hızlı bir plan tercih ettim. Tabi ki o zamanlar dolar kuruda bunu yapabilmeme olanak sağlıyordu fakat sonraları beklediğim ilgiyi görmediğini düşününce yenilerken her geçen yıl planı daha ucuz ve tabiki mecburen yavaş olan planlarla değiştirmek zorunda kaldım. Bir ara kapandı o ara işsizdim para bulup geri açamadım derken en son geçen ay ortalamanın bir parça altında bir hosting planı ile yeniden siteyi açtım. Bu değerli yorumlarınız sayesinde siteyi güzelleştirmek istiyorum

Tekrar Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen PaRaDoX » 4 yıl 4 ay önce (03.11.2019, 10:15)

@okanyyurt bende ilk gördüğümde çok beğenmiştim, bence kesinlikle desteklenmeli bu proje. Özel mesajdan yazayım size, dilerseniz ypforum ve yamacparasutu.net in olduğu server a alalım ücretsiz olarak oradan yayınlansın. Server kendimize ait, buraya reklam verenlerin desteğiyle hizmet ediyor. Bizde hızlı çalışacağını tahmin ediyorum, dilerseniz yayınlanması için bizde bu projeye sponsor olabiliriz.

Son beğenen alp78

Kullanıcı avatarı
yavuzselim
Ad Soyad: yavuz selim kurtoglu
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen yavuzselim » 4 yıl 4 ay önce (04.11.2019, 08:30)

bence de iyi bir düşünce olmuş emeğine sağlık ara sıra bakıyorum umarım daha da geliştirilir.

Kullanıcı avatarı
TakiP
Ad Soyad: Uğur GÖRGÜ
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen TakiP » 4 yıl 4 ay önce (04.11.2019, 14:18)

Elinize emeğinize sağlık çok yararlı bir platform olmuş bende ilk başladığımda bakıyordum ama kasıyordu takeoff yerlerini göstermesi mükemmel takeoff yerlerinin detaylı bilgileri olunca kesinlikle kendi alanında mükemmel olacaktır. Tekrar elinize sağlık.

Kullanıcı avatarı
alp78
Ad Soyad: Taner Alp
Aldığı Beğeni: 34 / 2
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen alp78 » 4 yıl 4 ay önce (06.11.2019, 09:13)

ciddi emek ve çaba harcamışsınız. Elinize ve emeğinize sağlık Okan bey.
Şahsi çabalarla bir yere kadar oluyor. Yp forum yönetiminden Ali Beyin teklifi çok yerinde

PaRaDoX yazdı:@okanyyurt bende ilk gördüğümde çok beğenmiştim, bence kesinlikle desteklenmeli bu proje. Özel mesajdan yazayım size, dilerseniz ypforum ve yamacparasutu.net in olduğu server a alalım ücretsiz olarak oradan yayınlansın. Server kendimize ait, buraya reklam verenlerin desteğiyle hizmet ediyor. Bizde hızlı çalışacağını tahmin ediyorum, dilerseniz yayınlanması için bizde bu projeye sponsor olabiliriz.

Kullanıcı avatarı
okanyyurt
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen okanyyurt » 4 yıl 4 ay önce (08.11.2019, 09:22)

PaRaDoX yazdı:@okanyyurt bende ilk gördüğümde çok beğenmiştim, bence kesinlikle desteklenmeli bu proje. Özel mesajdan yazayım size, dilerseniz ypforum ve yamacparasutu.net in olduğu server a alalım ücretsiz olarak oradan yayınlansın. Server kendimize ait, buraya reklam verenlerin desteğiyle hizmet ediyor. Bizde hızlı çalışacağını tahmin ediyorum, dilerseniz yayınlanması için bizde bu projeye sponsor olabiliriz.

Hocam özel mesajla yazdım. Çok teşekkür ederim beni çok rahatlattınız, çok sağolun

Kullanıcı avatarı
okanyyurt
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen okanyyurt » 4 yıl 4 ay önce (08.11.2019, 09:26)

Eleştiri ve önerileriniz için çok teşekkür ederim. Gördüğüm kadarı ile en büyük problem sitenin yavaş olması onu da Ali hocamın teklifiyle sanıyorum ki çözmüş olacağız. Zaman buldukça da içeriğini düzenler daha kullanışlı ve daha büyük bir arşiv haline getiririm. Böyle ilgi olduğunu bir şekilde kullanıldığını ve işe yaradığını görmek beni motive etti, sağolun..

Son beğenen alp78