Anka Havacılık Spor Kulübü

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
BALKİRAZ
Ad Soyad: Ertan Balkiraz
:
150+ Club
Aldığı Beğeni: 26 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #1 gönderen BALKİRAZ » 5 yıl 3 ay önce (21.12.2018, 17:15)

Değerli arkadaşlar, Yamaç Paraşüt sporunda daha verimli olabilmek amacı ile 2013 yılından beri birlikte faaliyet gösterdiğim Mustafa ÇELİK yönetimindeki THK Ankara Sportif Havacılık Kulübü Derneğinden ayrılma kararı aldım. Bundan sonra faaliyetlerime aynı azim ve kararlılıkla, sahibi bulunduğum ve 2002 yılından bugüne artık ismimle özdeşleşmiş ANKA HAVACILIK markası adı altında resmi kurulumu tamamlanan ANKA HAVACILIK SPOR KULÜBÜ olarak devam etme kararı almış bulunuyorum. Ayrıca Mustafa ÇELİK’in yeni kurduğu Anka Sportif Havacılık Kulübü Derneği ile hiçbir bağım ve ilişkim yoktur. Tüm kulüp ve derneklere başarılar dilerim...
ANKA.jpeg

Son beğenen alp78

Kullanıcı avatarı
BALKİRAZ
Ad Soyad: Ertan Balkiraz
:
150+ Club
Aldığı Beğeni: 26 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen BALKİRAZ » 5 yıl 2 ay önce (07.01.2019, 10:39)

Selam. Anka Havacılık Spor Kulübü olarak 2019 yılı uçuş ve eğitim faaliyet planımız onaylanarak ekte yayınlanmıştır.
Tüm pilot arkadaşlara verimli, sağlıklı ve mutlu uçuşlar dilerim.
Dosya ekleri
2019 ANKA FAALİYET.pdf
(435.73 KiB) 46 kere indirildi

Kullanıcı avatarı
flyart
Ad Soyad: Veysel Arısoy
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen flyart » 4 yıl 3 ay önce (11.12.2019, 22:26)

Ertan hocam sizi bu saatte rahatsız ediyorum. Konya Halkapınar güney dağında eylül ayında gerçekleştirdiğiniz yamaç paraşütü keşif uçuşunuzla ilgili olarak sizi kutluyorum bir Halkapınar lı olarak. Pilotlarımıza yenibir take-off kazandırdığınız için ve bölgenin tanıtımı açısından. bende bahsi geçen tepede 8 kez uçtum. yalnız yürüyerek ulaşım sağlanıyor oda yorucu oluyor. Halen Alanyada yaşıyorum.emekli öğretmenim. görüşmek dileğiyle şimdilik iyi akşamlar. Veysel Arısoy 0505 751 94 41 Alanya