ilkyardım eğitimi Ankara

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
Airbender
Ad Soyad: Cenk Arman
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

ilkyardım eğitimi Ankara

Mesaj #1 gönderen Airbender » 9 yıl 6 ay önce (30.09.2014, 16:58)

Merhaba;
THK Başkent Sportif Havacılık olarak,
Yaptığımız spor gereği hepimizin hayatı bir birimize emanet. Birbirimize ihtiyacımız olan an ise kötü anlarımız. Bu kötü anlarımızda da bir birimize yardımcı olabilmek için bir ilk yardım kuruluşu ile anlaştık. Yeterli sayı sağlanırsa sertifikalı Temel İlkyardım Eğitimi düzenleyeceğiz.
İki konu var:
1. Temel İlkyardım Eğitimi: 2 gün 16 saat 250TL
TEMEL İLK YARDIM EĞİTİMİ PROĞRAMI
1. GÜN: Genel İlkyardım Bilgileri, İnsan Vücudunu Oluşturan Sistemler, Hasta/Yaralı ve Olay Yerinin Değerlendirilmesi, Temel Yaşam Desteği Bilinç Bozuklukları ve Boğulmalar
2. GÜN: Zehirlenmeler, Kanamalar, Yaralanmalar, Isırık ve Sokmalar Kanama ve Yaralanmalar Uygulamaları Isıya Bağlı Sorunlar Göz, Kulak ve Burunda Yabancı Cisim kaçması, Sargılar Taşıma Teknikleri Uygulamaları Genel Tekrar ve Sınav.
*Sağlık Bakanlığının 40 soruluk ve uygulamalı sınavlarına girmek zorunludur.
2. Daha önceden sertifikası olanlar için:1 gün 8 saat 130TL
Bu arkadaşlarımız da yenileme tarihinden önce eğitimlerini alıp yenileme tarihleri sertifika bitim tarihi olarak tanzim edilebilir.
*Sağlık Bakanlığının uygulamalı sınavlarına girmek zorunludur.
a.Eğitimi kendi merkezimizde yapabileceğimiz gibi, sizin eğitim salonunuzda da gerçekleştirebilmekteyiz
b. Ücretlere, kimlik ve sertifika ile eğitimde dağıtılacak eğitim kitabı,eğitim CD si ve sınav ücreti de dahil edilecektir.
c. Eğitim almak isteyen kurum, eğitimden en az 3 (üç) gün önce katılımcıların listelerini; gerekli izinlerin alınabilmesi için merkezimize bildirmek zorundadır.
d. Temel İlkyardım Eğitimi Sınavı, eğitim bitimini müteakip Cumartesi günleri Ankara İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü binasında gerçekleşecek, sınavdan başarı gösteren kişiler sertifika almaya hak kazanacaktır.
e. Sınavda başarılı olamayanlar, ikinci kez sınava katılırlar. İkinci kez sınavda başarısız olanlara, ilgili yönetmeliğe göre katılımcı belgesi düzenlenir.
***Katılmak isteyenler lütfen isimlerini ve tc kimlik nolarını yazsınlar.

Kullanıcı avatarı
anadolukartalı
Ad Soyad: Hüdaverdi Bozdağ
Aldığı Beğeni: 12 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen anadolukartalı » 9 yıl 6 ay önce (30.09.2014, 23:44)

Kaç kişi olması lazım en az abi?birde tarihi ne zamana

Kullanıcı avatarı
Airbender
Ad Soyad: Cenk Arman
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen Airbender » 9 yıl 6 ay önce (01.10.2014, 08:56)

Şuan 6 kişi olduk 12 ideal rakam. tarih katılımcılara göre belirlenecek amam mümkün olan en kısa zaman.